Restauracja

 

 

 

Poznaj miejsce jakiego jeszcze nie było

Restauracja Probus powstała z pasji i chęci dzielenia się miłością do jedzenia. Serwujemy dania zarówno nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne – a nawet historyczne. Krótkie menu, zmieniające się w zależności od sezonu, jest oparte na lokalnych składnikach najwyższej jakości. Idealne miejsce, gdzie można zjeść autorski posiłek, posłuchać muzyki, spokojnie porozmawiać i spędzić mile czas w dobrym towarzystwie.
Dysponujemy 80 miejscami restauracyjnymi, dowolnie łączonych na życzenia naszych Gości. Organizujemy uroczystości rodzinne – imieniny, urodziny, chrzciny, komunie, przyjęcia weselne, przyjęcia przedślubne, przyjęcia poślubne, inne spotkania rodzinne, a także spotkanie klasowe z dawno niewidzianymi przyjaciółmi ze szkolnej ławy.
Doświadczony szef kuchni oraz dyskretna obsługa czuwają nad prawidłowym przebiegiem uroczystości, dzięki czemu nasi Goście mogą w pełni oddać się zabawie.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI
PN-CZW: 14:00-21:30
PT-SB: 14:00-23:00
ND: 13:00-20:00

AKTUALNE MENU

 

 

 

Imprezy okolicznościowe

Jesteśmy otwarci na możliwość organizacji uroczystości prywatnych i biznesowych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wymaganiom, dokładamy wszelkich starań, aby impreza okolicznościowa w Restauracji Probus była niezapomnianym przeżyciem.

Rezerwacji pojedynczych stolików w Restauracji można dokonać:
osobiście, telefonicznie pod nr. tel. 71 721 54 00

Przy większych grupach/imprezach firmowych/okolicznościowych prosimy
o kontakt z managerem HoReCa CTKiR PROBUS p. Piotrem Zajączkowskim
pod nr. tel. 667-880-997 lub mailowo na piotr.zajaczkowski@probus.olawa.pl